ITNOWA

usługi informatyczne

O firmie

O firmie

ITNOWA istnieje na rynku od 2012 r. Została założona jako jeden z 30 najlepszych biznesplanów w ramach projektu Asessor "Moja firma Mój biznes". Jej oferta obejmuje szeroko rozumiane usługi informatyczne. Tworzona jest przez ludzi mających wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w realizacji projektów informatycznych.

Nasze usługi kierowane są zarówno do firm jak i osób indywidualnych. Do każdego projektu podchodzimy z pasją oraz staramy się w pełni zrealizować wszystkie wymagania klienta. Jednocześnie bazując na własnym doświadczeniu doradzamy i podpowiadamy w celu wybrania jak najlepszego rozwiązania. Nie boimy się zadań trudnych i ambitnych.

Jesteśmy przekonani, że w naszej firmie znajdą Państwo partnera do realizacji pomysłów dotyczących branży informatycznej.

Ciekawostka

Pierwsza strona WWW

powstała 6 sierpnia 1991 r. Stworzył ją brytyjski naukowiec Tim Berners-Lee w ramach projektu umożliwającego współpracę wielu autorów w sieci.

Internert w liczbach

Według najnowszych informacji w internecie istnieje:

  • 255 milionów stron internetowych
  • 2,9 miliardów kont pocztowych
  • 1,97 miliarda internautów na świecie
  • 152 miliony blogów
  • 2 miliardy klipów oglądanych na YouTube każdego dnia
Strony internetowe

Strony internetowe

Realizacja wszystkich etapów związanych z powstawaniem witryny internetowej od opracowania projektu graficznego, aż po jej uruchomienie.

Systemy CMS

Systemy CMS

Narzędzia umożliwiające użytkownikowi w łatwy sposób samodzielne zarządzanie oraz aktualizację witryny internetowej przez panel internetowy.

Systemy informatyczne

Systemy informatyczne

Tworzenie systemów informatycznych, według wymagań oraz funkcjonalności zdefiniowanych przez klienta.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Lepsza pozycja witryny w wynikach wyszukiwania przekłada się bezpośrednio na ilość odwiedzin strony, a co za tym idzie grono potencjalnych klientów.

Obsługa informatyczna firm

Obsługa
informatyczna firm

Usługa świadczona w systemie abonamentowym, dostarczająca przedsiębiorstwu pełną opiekę od strony IT.