ITNOWA

usługi informatyczne

Strony internetowe

Strony internetowe

Zajmujemy się realizacją wszystkich etapów związanych z powstaniem witryny internetowej od opracowania projektu graficznego, poprzez kodowanie, po jej uruchomienie na konkretnym serwerze i domenie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego każdy projekt tworzony jest we współpracy z klientem, z uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań.

Systemy CMS

Systemy CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu, oraz wdrażaniu systemów zarządzania treścią CMS (Content Management System).

Nasza aplikacja umożliwiaja w łatwy sposób, bez znajomości wiedzy technicznej, aktualizacje oraz rozbudowę o nowe treści witryny internetowej.

Nasza oferta obejmuje zarówno przygotowanie indywidualnego narzędznia na życzenie klienta jak i wdrażanie oraz przystosowywanie gotowych rozwiązań.

Systemy informatyczne

Systemy informatyczne

Nasza oferta obejmuje tworzenie rozbudowanych systemów informatycznych, dostowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy duże doświadczenie w budowie sklepów internetowych, portali WWW, systemów wspomagających obsługę firm i instytucji.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Skutcznie pozycjonujemy strony naszych klientów. Dzięki naszej usłudzę Państwa strona internetowa zacznie być "widoczna w sieci", a liczba odwiedzających ją gości wielokrotnie wzrośnie.

Dzięki naszym zabiegom reklama Państwa firmy stanie się bardziej efektywna, co bezpośrednio przekłada sie na liczbę otrzymywanych zleceń.

Gwarantujemy obecność wśród 10 pierwszych wyników w wyszukiwarce Google na wybrane słowa kluczowe.

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Dzięki naszej usłudze świadczonej w systemie abonamentowym, zapewniamy Państwa przedsiębiorstwu pełną opiekę od strony IT.

Pakiet usług dostępnych w abonamencie dostosowujemy do indywidaulnych potrzeb klienta. Może w niego wchodzić min. administrowanie siecią, konfiguracja sprzętu, nadzór nad poszczególnymi jednostkami czy zarządzanie stroną WWW.